30.1.-1.2.2026 – poslední Zimní srub
Děkuji všem účastníkům za parádní akci. A taky za dary. Popis akce dle Jiřči, klasicky převzato bez dovolení:-) Padesát odstínů bílé obléklo krajinu. Tak jak to má v měsíci sněhu být. Akce „Zimák“, už od roku 2007 se v lesích mezi Ještěnicí a Javořicí koná setkání kamarádů. Po bujarém pátečním večírku vyrážíme na toulavku. Náčelník … Read more