Lapťa

30.4.-3.5.2026 -Lapťův dárek -> Sázava 2026

… a byla zase POHODA!!! I když stav na našich tocích nedovolil nic jiného než lopatovat olej, i tak šlo hlavně o partu a lidi kteří chtěli být spolu. Moc jsem si to užil a doufám, že i ostatním se to líbilo, děkuji za dárek a hlavně Šimpi za organizaci. Váš nejvděčnější dědek Lapťa

30.1.-1.2.2026 – poslední Zimní srub

Děkuji všem účastníkům za parádní akci. A taky za dary. Popis akce dle Jiřči, klasicky převzato bez dovolení:-) Padesát odstínů bílé obléklo krajinu. Tak jak to má v měsíci sněhu být. Akce „Zimák“, už od roku 2007 se v lesích mezi Ještěnicí a Javořicí koná setkání kamarádů. Po bujarém pátečním večírku vyrážíme na toulavku. Náčelník … Read more